Новини arrow Новини arrow XXVIII Републикански турнир по стрелба „Бинев, Трошанов, Ангелов“
XXVIII Републикански турнир по стрелба „Бинев, Трошанов, Ангелов“
вторник, 21 май 2024

На 17.05.2024 се проведе традиционния турнир по стрелба с пистолет в памет загиналите при изпълнение на служебният си дълг колеги майор Йордан Бинев, мл. лейтенант Красимир Трошанов и мл. лейтенант Ангел Ангелов. В тазгодишната надпревара участваха 62 състезатели от 13 спортни клуба на Вътрешното министерство.

Директорът на ОДМВР - София ст. комисар Тихомир Ценов приветства участниците, а старта на турнира беше даден от и.д.главният секретар на МВР главен комисар Димитър Кангалджиев.

Сред гостите на церемонията бяха административният ръководител на Софийска окръжна прокуратура Наталия Николова, директорът на РДПБЗН - София ст. комисар Георги Иванов, председателят на Спортната асоциация на МВР г-н Чавдар Атанасов и близки на загиналите полицейски служители.

Пръв при мъжете се класира Ивайло Вичов от ГДЖСОБТ, а при жените Цветослава Георгиева от ПСК София. В отборната надпревара шампиони при жените станаха представителките на Академия на МВР, а при мъжете Спартак - Враца. В комплексното класиране на първо место се наредиха състезателите на ПСК София - СДВР.