Новини arrow Новини arrow Републикански преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР - Варна 2022 г.
Републикански преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР - Варна 2022 г.
вторник, 12 юли 2022

От 27 юни до 01 юли 2022 г. в гр. Варна се проведе републикански преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР. В надпреварата взеха участие 111 служители от 24 представителни отбора към вътрешното министерство.

На церемонията по откриване на първенството присъстваха директора на ЦСПП Варна - комисар Даниел Пашов и г-н Чавдар Атанасов - генерален секретар на "Спортна асоциация - МВР" и директор на Центъра за бойна подготовка и спорт на МВР.

Отборен шампион при мъжете в тазгодишното издание на турнира станаха представителите на ОД МВР Бургас, а при жените състезателките на ОД МВР Варна. Пръв в комплексното класиране се нареди отбора на Академия на МВР. В индивидуалната надпревара на първо място при мъжете се класира състезателя от Академия на МВР Борислав Стоименов, а при жените Изабела Панайотова от ОД МВР Варна. Наградите на призьорите бяга връчени от директора на ЦСПП Варна - комисар Даниел Пашов.

Класиране от състезанието може да намерите тук.