Новини arrow Новини arrow Републиканско първенство по тенис за служители на МВР - Албена 2021 г.
Републиканско първенство по тенис за служители на МВР - Албена 2021 г.
вторник, 08 юни 2021

От 01 до 05 юни 2021 г. в к.к Албена се проведе републиканското първенство по тенис за служители на МВР. В него взеха участие 50 състезатели от 16 спорни клуба.

Надпреварата беше открита от главен експерт Б. Димитров - представител на "Спортна асоциация - МВР".

Шампион на сингъл стана Павел Маринов от СК МВР Пловдив, а на двойки Павел Маринов и Венци Изевков от същата дирекция.

Първи в отборното класиране се нареди отборът СК МВР Пловдив втори останаха представителите на СК при СДВР, а на трето място се класираха състезателите от СК при Дирекция Миграция. Наградите на победителите бяха връчени от г-н Чавдар Атанасов - генерален секретар на СА - МВР и директор на Центъра за бойна подготовка и спорт на МВР.

Снимков материал може да разгледате тук.