Новини
Републиканско първенство по футбол за служители на МВР, Албена 2021 г.
петък, 11 юни 2021

От 30 май до 05 юни 2021 г., в к.к. „Албена“ се проведе републиканското първенство по футбол за служители на МВР. Турнирът беше администриран от „Спортна асоциация – МВР“. Участваха 15 отбора с 300 служители на МВР.

Изиграха се всичките 22 мача заложени в програмата на турнира, отборите бяха разпределени в пет групи по три отбора. Победителите в тях и трите най-добри втори отбора играха четвъртфинали.

На финала един срещу друг се изправиха отборите на СК "ПСК София" и СК „МВР Плевен“ победител с 1:2 и шампион в Републиканското първенство стана отбора на СК „МВР Плевен“, на трето място се класираха представителите на СК "Спартак - Враца" и СК при ОДМВР Перник.

Голмайстори на първенството станаха Десислав Русев (СК „МВР Плевен“) и Борис Марков (СК МВР Шумен) с по 4 попадения. Наградата за честна игра получиха съставите на СК при ОДМВР Перник и СК "ГДИН". Габриел Пеловски от СК „МВР Плевен“ взе приза за най - добър вратар .

Снимков материал може да разгледате тук.

Републиканско първенство по тенис за служители на МВР - Албена 2021 г.
вторник, 08 юни 2021

От 01 до 05 юни 2021 г. в к.к Албена се проведе републиканското първенство по тенис за служители на МВР. В него взеха участие 50 състезатели от 16 спорни клуба.

Надпреварата беше открита от главен експерт Б. Димитров - представител на "Спортна асоциация - МВР".

Шампион на сингъл стана Павел Маринов от СК МВР Пловдив, а на двойки Павел Маринов и Венци Изевков от същата дирекция.

Първи в отборното класиране се нареди отборът СК МВР Пловдив втори останаха представителите на СК при СДВР, а на трето място се класираха състезателите от СК при Дирекция Миграция. Наградите на победителите бяха връчени от г-н Чавдар Атанасов - генерален секретар на СА - МВР и директор на Центъра за бойна подготовка и спорт на МВР.

24 - ти турнир по стрелба с пистолет за служители на МВР "Бинев, Трошанов, Ангелов"
сряда, 19 май 2021

На 14 май 2021 г. в гр. София на стрелбищния комплекс на АМВР се проведе 24 - тото издание на турнира по стрелба с пистолет за служители на МВР "Бинев, Трошанов, Ангелов". В него взеха участие 82 служители от 14 дирекции от цялата страна.

На церемонията по официалното откриване на турнира присъстваха: Старши комисар доц. д-р Иван Видолов - ректор на Академия на МВР, Комисар Георги Иванов - директор на РДПБЗН - София, г-н Чавдар Атанасов - генерален секретар на СА - МВР и директор на Центъра за бойна подготовка и спорт на МВР, г-н Стоян Кротнев - директор на ДУССД.

При мъжете пръв се класира Цанко Близнаков oт СК при ОДМВР Пазарджик, a при жените победителка стана Катя Василева от СК при ОДМВР Враца. Шампион в крайното комплексно класиране е отборът на ОДМВР Враца.

Общо събрание на сдружение „СПОРТНА АСОЦИАЦИЯ – МВР“
понеделник, 10 май 2021

Може да изтеглете ПЪЛНОМОЩНО от тук.

Републиканското първенство по шахмат за служители на МВР 2021 г.
петък, 07 май 2021

От 14 до 16 април 2021 г. в област "Бакаджика" - гр. Ямбол се проведе седмото Републиканското първенство по шахмат за служители на МВР.

В състезанието взеха участие 26 представители от 12 спортни клуба . Първенството се проведе по швейцарска система в седем кръга за класически шахмат и дисциплината "Блиц" в девет кръга.

В класическия шахмат шампион стана Делян Димитров от РДПБЗН Търговище, в дисциплината "Блиц" златото спечели Емил Петков от ОДМВР Габрово, а в отборната надпревара победители станаха представителите на СДВР .

Пълното класиране може да видите тук.

Републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР - Панагюрище 2021 г.

От 26 до 29 април 2021 г. в гр. Панагюрище се проведе 16-тото републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР.

Участниците в първенството бяха поздравени от г-н Чавдар Атанасов - генерален секретар на СА - МВР и директор на Центъра за бойна подготовка и спорт на МВР и г-н Стефан Китов - председател на Българска федерация по тенис на маса.

В отборното класиране при мъжете шампион стана отбора на Главна Дирекция Пожарна Безопасност и Защита на Населението, а при жените представителите на ГДИН.

В индивидуалната надпревара на първо място се класира Любомир Кралев от ГДПБЗН, а при жените Светослава Николова от Академия на МВР.

Снимки от събитието може да разгледате тук.