Новини arrow Новини arrow Републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР - Чепеларе 2019 г.
четвъртък, 04 юли 2019

От 24 до 27 юни 2019 г. в гр. Чепеларе се проведе четиринадесетото републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР. В първенството участваха 92 състезатели от 18 спортни клуба към СА - МВР. Главен организатор на първенството беше "Спортна асоциация - МВР", а съорганизатор Българска федерация по тенис на маса. Първенството по тенис на маса беше открито от г-н Стефан Китов - председател на Българска федерация по тенис на маса.

Наградите на победителите бяха връчени от г-н Юлиан Арнаудов - главен експерт в Центъра по бойна подготовка и спорт към Академия на МВР. В индивидуалната надпревара шампиони при мъжете стана Кирил Лазаров от ГДГП, а при жените Светослава Николова от Академия на МВР. В дисциплината двойки мъже победиха Станислав Цонев и Стоян Кордов от ГДПБЗН, а при жените Дияна Котева и Светослава Николова от АКАДЕМИЯ МВР.

В отборното класиране с първо място бяха отличени представителите на АКАДЕМИЯ МВР при жените и Главна Дирекция Пожарна Безопасност и Защита на Населението при мъжете.