Новини
22 - ви турнир по стрелба с пистолет за служители на МВР "Бинев, Трошанов, Ангелов"
четвъртък, 10 май 2018

На 4 май 2018 г. в гр. София на стрелбищния комплекс на АМВР се проведе 22 - рото издание на турнира по стрелба с пистолет за служители на МВР "Бинев, Трошанов, Ангелов". В него взеха участие 107 служители от 18 дирекции от цялата страна.

На церемонията по официалното откриване на турнира присъстваха: Гл. Комисар Младен Маринов - Гл. Секретар на МВР, Гл. Комисар Христо Терзийски – директор на Главна дирекция "Национална полиция", ст. комисар Георги Григоров директор на ОДМВР - София, ст. комисар доц. д-р Неделчо Стойчев - ректор на Академия на МВР, г-н Чавдар Атанасов - директор на ЦБПС и генерален секретар на СА – МВР, комисар Веселин Георгиев - зам. - директор на ОДМВР - София, г-н Николай Кренев - представител на ""Дънди прешъс металс ЕООД" , г-жа Светла Костова - държавен експерт в ММС и близки на загиналите колеги Йордан Бинев, Красимир Трошанов и Ангел Ангелов.

Крайно класиране.

Сминков материал.

Осмо републиканско първенство по футзал за служители на МВР - Пловдив 2018 г.
сряда, 25 април 2018

От 16 до 20 април 2018 г. в гр. Пловдив се проведе осмото републиканско първенство по футзал за служители на МВР. Организатори на мероприятието бяха „Спортна асоциация – МВР“, Европейски колеж по икономика и управление - гр. Пловдив и Клуб по плажен футбол и футзал - МВР.

Голмайстор на първенството стана Стон Здравков от СК МВР - Пловдив, най - добър врата Емил Априлов от СК МВР - Пловдив, наградата за феърплей бе поделена от съставите на ОДМВР Видин и РДПБЗН Ловеч.

Крайно класиране:

1. СК МВР Пловдив

2. РДПБЗН - Пловдив

3. ОД МВР - Пловдив

4. СК БОЙЛ

Рапубликански турнир по стрелба "Величко Величков" - Плевен 2018 г.
сряда, 18 април 2018

2015 rp_pleven.JPG

На 03 до 05 април 2018 г. в гр. Плевен се проведе традиционният републикански турнир по стрелба с пистолет за служители на МВР - „Величко Величков”. Организатори на събитието бяха "Спортна асоциация - МВР" и ОДМВР - Плевен.

В тазгодишното издание на турнира взеха участие 97 служители от 16 отбора. Състезателите премериха сили в дисциплините прецизна стрелба и бърза стрелба.

При мъжете пръв се класира Иван Йорданов от СОБТ, a при жените победителка стана Юлиана Димитрова от Академия МВР . Шампион в крайното комплексно класиране е отборът на ОД МВР Плевен.

Пълното класиране може да намерите тук.

Снимки от събитието можете да разгледате тук.

X купа по Куадратлон таекуон-до "Левски"
понеделник, 02 април 2018

2015_kelvki cup.JPG

На 17 и 18 февруари 2018 г. в спортна зала "Инж. Янко Янков ", гр. Елин Пелин се проведе десетата купа "Левски" по таекуон-до. Състезанието беше под патронажа на кмета на община Елин Пелин г-н Ивайло Симеонов.

Събитието беше организирано от "Спортна асоциация - МВР", таекуон-до клуб "Левски", Българска асоциация по "таекуон-до" и община Елин Пелин.

Общо 267 състезатели от 23 клуба участваха в отделните дисциплини: форма, спаринг, специална техника и силов тест. Състезателите бяха разделени в групи деца (6-7, 8-9, 10-11 години ), кадети (12-13 години), младежи (14-17 години) и мъже и жени.

Класиране на X купа "Левски":

1. НСУ "София" - 935 точки;

2. Централен полицейски таекуондо клуб "97 училище" - 909 точки;

3. ТК "Левски" 61 училище "- 477 точки.

Предстоящо: Републиканско първенство по футзал за служители на МВР за 2018 г.
петък, 23 март 2018

От 16 до 20 април 2018 г. в гр. Пловдив ще се проведе Републиканското първенство по футзал за служители на МВР за 2018 г.

Наредбата може да видите тук.

Републиканското първенство по ски алпийски дисциплини и биатлон за служителите на МВР - Банско 2018 г.
вторник, 20 март 2018

От 12 до 15 март 2018 г. в гр. Банско се проведе републиканското първенство по ски алпийски дисциплини и биатлон за служителите на МВР. На писта при "Шилигарника" бяха проведени дисциплините слалом и гигантски слалом, а на "Бъндеришка поляна" дисциплината биатлон. В първенството взеха участие 98 състезателя от 21 спортни клуба.

Най - добре се представиха състезателите на Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението", които спечелиха отборните титли в ски алпийски дисциплини и биатлон.

Наградите на победителите бяха връчени от Старши комисар доц. Д-р Неделчо Стойчев - ректор на АМВР и Зам. Председател на СА - МВР.

Снимков материал може да разгледате тук  .