Новини
51-во Републиканско първенство по спортно, приложно ориентиране и крос за служители на МВР - Св.св. Константин и Елена 2020 г.
понеделник, 05 октомври 2020

Oт 22 до 25 септември г. в Св.св. Константин и Елена се проведоха 51-вото Републиканско първенство по спортно и приложно ориентиране за служители на МВР и 12-то Републиканско първенство по крос за служители на МВР.

В надпреварата взеха участие 116 състезатели от 10 спортни клуба на 16 дирекции на МВР.

Наградите на призьорите бяха връчени от комисар доц. д-р Иван Видолов - Декан на Факултет "ПОЛИЦИЯ" в Академия на МВР и г-н Георги Савов член на УС на "Спортна асоциация - МВР".

Пълното класиране може да видите тук.

Национален преглед по Полицейска лична защита и Републиканско първенство по карате за служители на МВР - Кранево 2020 г.
петък, 18 септември 2020

От 09 до 11 септември 2019 г. в спортен комплекс „Аквалайф” с. Кранево се проведе трети етап – финално състезание по полицейска лична защита и Републиканско първенство по карате за служители на МВР.

Главен организатор на Републиканското първенство по Полицейска лична защита и карате за служители на МВР беше "Спортна асоциация - МВР".

В надпреварата взеха участие 46 състезатели от 10 спортни клуба от вътрешното министерство.

Републиканско първенство по тенис за служители на МВР - Албена 2020 г.
вторник, 15 септември 2020

От 08 до 11 септември 2020 г. в к.к Албена се проведе републиканското първенство по тенис за служители на МВР. В него взеха участие 52 състезатели от 16 спорни клуба.

Надпреварата беше открита от главен експерт Бисер Димитров - представител на "Спортна асоциация - МВР".

Шампион на сингъл стана Венци Изевков от СК МВР Пловдив, а на двойки Павел Маринов и Венци Изевков от същата дирекция. При жените на първо място се класира Снежана Топалова от ПСК - София.

Първи в отборното класиране се нареди отборът СК МВР Пловдив. Наградите на победителите бяха връчени от г-н Ервин Линдбихлер - ръководител сектор спорт в к.к Албена.

Снимков материал може да разгледате тук.

Класиране.

Републиканско първенство по плажен футбол за служители на МВР, к.к "Златни пясъци" 2020 г.
понеделник, 14 септември 2020

От 31 август до 04 септември 2020 г. в к.к „Златни пясъци“ се проведе Републиканското първенство по плажен футбол за служители на МВР.

Шампион в тазгодишното издание на турнира стана СК "Спартак" - ОДМВР Враца, надделявайки с 6:5 над отбора на "ПСК София - СДВР" след продължения. На трето място се класира СК "Мусала", побеждавайки с 5:1 представителите на СК "Аида - Хасково".

За най-добър вратар на турнира беше избран Петко Петков от състава на СК "Спартак" - ОДМВР Враца, наградата за "Честна игра" спечели отбора на ПСК "София - СДВР". Голмайстор на републиканско първенство по плажен футбол за служители на МВР за 2020 г. стана Мартин Несторов (ПСК София - СДВР) със 7 попадения.

Държавно първенство по beach soccer 2020
четвъртък, 10 септември 2020

Представителният отбор на спортна Асоциация МВР завърши участието си в държавното първенство по плажен футбол с престижното втора място. На финала нашите състезатели отстъпиха от представителите на домакините с 4:3 в изключително оспорван мач с доста голови положения. Суперфиналите на държавното първенство се проведоха на пясъка в квартал "Аспарухово" гр. Варна.

Републиканско първенство по плажен волейбол за служители на МВР, Бяла 2020 г.
вторник, 08 септември 2020

От 26 до 29 август 2020 г. в гр. Бяла се проведе Републиканското първенство по плажен волейбол за служители на МВР. Участие взеха единадесет мъжки и четири женски двойки от шест спортни клуба на Министерството на вътрешните работи.

Състезанието откри комисар Тихомир Тотев - Директор на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” – Варна, а приветствия към участниците поднесе г-н Пеньо Ненов - кмет на община Бяла, който награди и призьорите в републиканското първенство.