Новини
Републиканско първенство по плажен футбол за служители на МВР, к.к "Златни пясъци" 2019 г.
четвъртък, 19 септември 2019

От 02 до 06 септември 2019 г. в к.к „Златни пясъци“ се проведе Републиканското първенство по плажен футбол за служители на МВР. В надпреварата взеха участие 8 отбора ("ПСК София" - СДВР, СК "Спартак" - ОДМВР Враца, СК "ОДМВР - София", СК "Боил", АПСК - Пловдив, РУ Дупница, СК "Миграция", СК "Синдикати - МВР).

Шампион в тазгодишното издание на турнира стана СК "Спартак"- ОДМВР Враца, надделявайки с 4:3 над отбора на "ПСК София" - СДВР в редовното време. На трето място се класира СК "Миграция", побеждавайки категорично с 2:1 представителите на "ОДМВР - София".

Официални гости на турнира бяха: Началника на отдел "Криминална полиция "комисар Пировски и господин Чавдар Атанасов, ген. секретар на "Спортна асоциация - МВР".

За най-добър вратар на турнира беше избран , наградата за "Честна игра" спечели отбора на СК "Боил". Голмайстор на републиканско първенство по плажен футбол за служители на МВР за 2019 г. стана Петко Петков от състава на СК "Спартак" - ОДМВР Враца с 9 попадения. Наградите за честна игра беше връчена на отборите на СК "Боил", РУ Дупница.

Снимков материал може да разгледате тук.

Републиканско първенство по тенис за служители на МВР - Албена 2019 г.
сряда, 18 септември 2019

От 09 до 13 септември 2019 г. в к.к Албена се проведе републиканското първенство по тенис за служители на МВР. В него взеха участие 59 състезатели от 17 спорни клуба.

Надпреварата беше открита от главен експерт Бисер Димитров - представител на "Спортна асоциация - МВР".

Шампион на сингъл стана Васил Марков от СК при НСО, а на двойки Росен Харалампиев и Васил Марков от СК при НСО. При жените на първо място се класира Снежана Топалова от ПСК - София.

Първи в отборното класиране се нареди отборът НСО. Купата за честна игра отиде при Трендафил Златански от СК при РДПБЗН - Пловдив. Наградите за победителите бяха връчени от г-н Ервин Линдбихлер - ръководител сектор спорт в к.к Албена.

Класиране.

Републиканско първенство по плажен волейбол за служители на МВР, КК "Златни пясъци" 2019 г.
понеделник, 16 септември 2019

2019_plajen_volejbol.jpgd

От 09 до 12 септември 2019 г. в к.к Златни пясъци се проведе Републиканското първенство по плажен волейбол за служители на МВР. Участие взеха дванадесет мъжки и шест женски двойки от девет спортни клуба на Министерството на вътрешните работи.

Състезанието откри г-н Симеон Делисивков - председател на Централен полицейски волейболен клуб, а наградите на победителите бяха връчени от г-н Чавдар Атанасов ген. секретар на "Спортна асоциация - МВР".

4. Любима Банева / Богомила Колева - СК Академия на МВР

Републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР - Чепеларе 2019 г.
четвъртък, 04 юли 2019

От 24 до 27 юни 2019 г. в гр. Чепеларе се проведе четиринадесетото републиканското първенство по тенис на маса за служители на МВР. В първенството участваха 92 състезатели от 18 спортни клуба към СА - МВР. Главен организатор на първенството беше "Спортна асоциация - МВР", а съорганизатор Българска федерация по тенис на маса. Първенството по тенис на маса беше открито от г-н Стефан Китов - председател на Българска федерация по тенис на маса.

Наградите на победителите бяха връчени от г-н Юлиан Арнаудов - главен експерт в Центъра по бойна подготовка и спорт към Академия на МВР. В индивидуалната надпревара шампиони при мъжете стана Кирил Лазаров от ГДГП, а при жените Светослава Николова от Академия на МВР. В дисциплината двойки мъже победиха Станислав Цонев и Стоян Кордов от ГДПБЗН, а при жените Дияна Котева и Светослава Николова от АКАДЕМИЯ МВР.

В отборното класиране с първо място бяха отличени представителите на АКАДЕМИЯ МВР при жените и Главна Дирекция Пожарна Безопасност и Защита на Населението при мъжете.

Пълното класиране може да видите тук .

Снимки от събитието можете да разгледате тук.

Републикански преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР - Варна 2019 г.
понеделник, 01 юли 2019

От 24 до 28 юни 2019 г. в гр. Варна се проведе републикански преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР. В надпреварата взеха участие 89 служители от 18 спортни клуба към "Спортна асоциация - МВР".

Официални гости на турнира бяха: Директора на ОДМВР Варна - старши комисар Даниел Пашов и заместник-директора на ЦСПП Варна - главен инспектор Живко Станев. Шампиони както при мъжете така и при жените в тазгодишното издание на турнира станаха представителите на ОДМВР Варна. Републиканският преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР беше закрит от началник - отдел Охранителна полиция комисар Илиян Илиев.

Снимки от състезанието може да разгледате тук.

Републиканско първенство по плуване за служители на МВР - Варна 2019 г.
петък, 28 юни 2019

В периода 11.06. – 13.06.2019 година в НСБ „Спортапалас“ – град Варна се проведе републиканското първенство по плуване за служители на МВР. Мероприятието се администрира от „Спортна асоциация – МВР“.

Участваха 61 плувци от 18 спортни клуба, като за поредна година броят на състезателите нараства. Първенството премина при отлична организация с добри спортни постижения в рамките на два състезателни полудни.

Отборни победители станаха състезателите на ОДМВР Бургас, следвани от тези на Академия на МВР (факултет „Полиция“). Трети останаха плувците на Столичната дирекция. Официални лица на церемониите по откриването и награждаването бяха Симеон Гугалов, член на УС на „Спортна асоциация – МВР“ и Любомир Христов от „Спортна асоциация – МВР“.